News

 • Odkrywanie Międzyodrza z pokładu Desek Sup.

  09.03.2017

  Gdzie w okolicy Szczecina pływać na Deskach Sup.

   

    Kto nie chciałby zagrać w produkcji filmowej? Nasze deski Sup miały swoje dziesięć sekund w 3.36 minucie filmu w bardzo wyjątkowym miejscu, jakim jest Międzyodrze. Rozpościerającym się pomiędzy odrą wschodnią a zachodnią,tworząc sieć starorzeczy, kanałów i rozlewisk, łącznie ponad 200 km. Świetny film ukazujący, jak piękna jest Polska w północno-zachodniej części.   Za każdym razem gdy wybieramy się na supa po kanałach Międzyodrza, odkrywamy je tak naprawdę  na nowo. W  zależności od pory roku, nie zawsze można wszędzie wpłynąć, ponieważ kanały zarastają, ale to nie przeszkadza, żeby pływać na deskach Sup. Wręcz przeciwnie, wtedy jest większe wyzwanie.

    
  Na deskach sup pływamy przez cały rok, natomiast w okresie wiosenno letnim szkoła Sun Sup Szczecin, organizuje spływy. Zaczynamy często w Gryfinie kończąc w przygranicznej, malowniczej wiosce Mescherin. Gdzie po takiej wyprawie udajemy się, na smaczny obiad, do zaprzyjaźnionej restauracji.
   
  Pływanie na deskach Sup po Międzyodrzu to niezapomniane chwile. Urok tej okolicy przekona najbardziej wymagających. Przede wszystkim pływanie nie jest monotonne, krajobraz cały czas się zmienia, występuje dużo gatunków roślin, ptaków, ssaków. Za każdym razem spotkamy coś nowego. Poza tym budowle hydrotechniczne dodają temu miejscu atrakcyjności.  
   
  Na pokładzie deski  Sup przeżyjemy , wiele ekscytujących momentów.
   
   
  Jeżeli chciałbyś popływać kiedyś po tym majestatycznym miejscu, odezwij się do nas.
   
   
  Chętnie ,,oprowadzimy” Cię na desce Sup po którejś, z części tego zakątka.