News

 • SUP LOKAHI - Polska Dystrybucja

  20.10.2016

  Lokahi firma z przyszłością...

   

  Firma Lokahi została założona przez miłośnika sportów wodnych Cyrila Coste’a, który mieszkając na Hawajach, miał możliwość, aby testować różne modele desek. Zdecydowanie początek jego kariery to  kitesurfing. Pasją do dsesek Stand Up Paddle zaraził się później, ale nie odpowiadały mu kształty testowanych desek Sup. Postawił więc, na własną produkcję, także od 2010 r. Cyril zaczął projektować własne deski Sup Lokahi. 

   

  Lokahi stand up paddle Polska

   

  Deski Firmy Lokahi, różnią się zdecydowanie od tanich zamienników z Azji, zalewających polski rynek. Za kształt poszczególnych modeli odpowiadają osoby, które mają doświadczenie w surfingu a co za tym idzie, potrafią wykorzystać swoje spostrzeżenia i zaprojektować deskę odpowiednio do oczekiwań klientów. Tutaj nie ma żadnego przypadku w konstrukcji, tylko profesjonalizm zespołu ludzi, którzy dbają o każdy szczegół. Począwszy od kontroli nad produkcją desek, aż do projektu grafiki.

   

  dmuchana deska z wioslem lokahi

   

  Jako dystrybutor firmy Lokahi w Polsce, współpracujemy z wypożyczalniami, szkołami Sup, hotelami , a także często udostępniamy nasze deski, w ramach testów.

   

  pompowana deska z wioslem sup

   

  Zapraszamy serdecznie do współpracy!