News

 • Waydoo Flyer ONE Plus EPP vs Waydoo Flyer ONE EPP

  25.05.2022

   

  Porównanie nowego modelu Waydoo Flyer ONE Plus EPP

   

  Efoil Flyer ONE z oznaczeniem PLUS to kolejna wersja deski Waydoo.
  Ostatnia wersję Waydoo Flyer ONE można zaliczyć do bardzo udanych konstrukcji, które znacząco różniły się od pierwszych kick startowych produkcji.
  Wydawało się, że Waydoo pozostanie już w tej formie, jako poprawna deska efoil, wrozsądnej cenie.
  Jednak w pierwszej połowie 2022 roku efoil pojawia się w wersji Flyer ONE PLUS. Główną zaletą poprawionej wersji jest przeprojektowany układ napędowy.
  Największą rolę odgrywa tutaj śruba napędowa o nowym kształcie i profilu łopatek, dzięki czemu efektywność napędu znacząco się zwiększyła.
  Poprawiona aerodynamika ma również wpływ na to, że efoil jest bardziej cichy a prędkość wzrasta do 40km/h (w lewitacji na efoilu, to jest naprawdę bardzo dużo)
  Dodatkowo trzon deski został wykonany z lżejszego stopu aluminium, przez co waga zmniejszyła się o 3.5 kg, co również przyczyniło się do poprawienia jej  sztywności. 
  Za pomocą dodatkowych chipsetów, łączność pomiędzy pilotem a efoilem została wzmocniona, co jest gwarancją stabilnego sygnału w każdych warunkach.
  Dodatkowym atutem jest zamiana materiałowego pokrowca na walizkę z dużymi kółkami, którą wykorzystamy jako wózek do deski oraz zapakujemy niezbędne
  akcesoria. Na uwage zasługuję równiez bateria, która otrzymała magnetyczne właczniki.