• Sup Hydrofoil

   najlepiej  pierwsze kroki stawiać za motorówką.

   

   

  Sup Hydrofoil Takuma Concept to projekt Cirila Coste. Hybrydowy Hydrofoil, który świetnie spisze się w większości sportów wodnych, takich jak: sup, surf, kite ,wake, wind.

   

  Zanim zabierzemy hydrofoila na falę lub też wykorzystamy go do kita, warto zrozumieć jak działa skrzydło, podczas sesji za motorówką. Dzięki temu, iż  ciąg jest płynny, mozemy w 100% skoncentrować się na jego działaniu.

   

  Zasady działania, wbrew pozorom są bardzo łatwe. Pzeniesienie ciężaru do tyłu powoduje, uniesienie deski w górę.  Do przodu zaś, sprawia że Hydrofoil obniża swoją wysokość. Cała sztuka polega na tym, aby znaleźć odpowiedni balans, między tymi ruchami. Gdy już opanujemy utrzymanie odpowiedniej  wysokości nad powierzchnią wody, dochodzi balans na boki, dzięki któremu deska zaczyna skręcać.

   

  Dlaczego Deska Sup jest najlepsza do nauki Hydrofoila? ponieważ, jak w przypadku tradycyjnej deski surfingowej odchodzi nam dość trudne, dla poczatkującego, wyjście z wody. Cały proces zaczyna się na stojąco i już przy niewielkiej prędkości, możemy rozpocząć unoszenie się nad wodą.

   

  Według nas, właśnie dlatego deska Sup, którą ciągnie motorówka, będzie najlepsza na początek przygody z Hydrofoilem.