News

 • Powody dla których warto nauczyć się Kitesurfingu

  27.03.2017

   Jakie możliwości daje nam Kitesurfing?  Początki Kitesurfingu siegają 1800 roku, ponieważ wtedy latawce używane były m.in. do napędzania statków na wodzie, ale nikt wtedy nie wiedział, iż w przyszłości zmieni się to w sport, który zyska sobie taką liczbę zwolenników na całym świecie. Pierwszy patent dla kitesurfingu, otrzymał Holender 1977 roku. Od tego czasu wiele się zmieniło, także teraz możemy używać najlepszego sprzętu.

  Jeżeli będziesz miał okazję, aby nauczyć się Kitesurfingu, dołączysz do grupy szczęśliwych, którzy cieszą się wyjątkowym uczuciem niezależności i wolności, jakie daje ta dyscyplina. 

  Nigdy nie jest za późno! Nie ważne ile masz lat, znacznie ważniejsza jest twoja postawa. Faktem jest, iż na początku, trzeba walczyć, ale zdecydowanie opłaca się. Kitesurfing to najlepszy antydepresant a oprócz tego działa korzystnie na ciało.
   
  fot.źródło wyszukiwarka google

   
  Kite daje Ci możliwość odkrywania nowych miejsc zarówno w Polsce jak i za granicą. W dzisiejszych czasach, wsród wielu ofert atrakcyjnych cenowo, lotów i zakwaterowań, masz możliwość odkrywania niesamowitych miejsc. Zestaw do Kita, też łatwo przewieźć, oprócz tego spotkasz wielu przyjaznych ludzi.

  Niestety pomimo tak dużej popularności, tylko 10% to kobiety, także drogie panie czas najwyższy to zmieniać. Kobiety zanim wejdą do wody mają przygotowaną całą listę rzeczy, co mogłoby się im przydarzyć. Jednak bez obaw, szkolenia odbywają się na akwenach gdzie woda, sięga najwyżej do pasa, także jest bezpiecznie. Pamiętajcie również, że podczas nauki, upadki do wody nie bolą, gdyż woda doskonale amortyzuje. Także babeczki próbujcie nowych rzeczy, galerie handlowe są przereklamowane

  Zawsze też, można poprosić o tandem:)
   
   film źródło:you tube